Logo

Divadlo Uherský Brod

Sokolský repertoár

1925 M. Matlasová-Vaníčková Rusálčina píšťalka
  K. Piskoř Radostná událost
1926 Štolba Ach, ta láska
  nezjištěn Z Vídně do Prahy
1927 nezjištěn Pes a kočka
  K. Scheinpflug Geysir
  Moliere Lakomec
  nezjištěn Španělská muška
  nezjištěn Carevič
1929 nezjištěn Noc na Pancíři
  M. Halbe Proud
  J. Vrchlický Noc na Karlštejně
1930 Fr. Langer Ferdyš Pištora
  nezjištěn Tulácké dobrodružství
  nezjištěn Choulostivá historie
  nezjištěn Jánošík
1931 nezjištěn Láska není všechno 2.2.1931
  nezjištěn Půlnoční vlak 30.3.1931
  nezjištěn Rozvádějme se 30.3.1931
  Sokol-Tůma Pasekáři 13.6.1931
  Hein-Gross Potasch a Perlmutter 4.10.1931
  nezjištěn Peg mého srdce 15.11.1931
  G. Preissová Její pastorkyňa 25.12.1931
1932 O. Scheinpflugová Okénko 2.2.1932
  W. Shakespeare Zkrocení zlé ženy 5.5.1932
  J. Werner Právo na hřích 27.5.1932
  G. Zapolská Morálka paní Dulské 28.9.1932
  nezjištěn Milenky starého kriminálníka 6.11.1932
  nezjištěn Svatba v Káni Galilejské 4.12.1932
1933 Benedetti-Zorsi Muži, pozor 2.2.1933
  Bernard+Vrbský 1 + 1 = 1 12.3.1933
  Štěpánek+Vrbský Ať nás nevykradou 2.4.1933
  J. Bradley Hlava ve smyčce 7.5.1933
  Tobis+Kohout+Rolan Jeho krásná neznámá 28.9.1933
  Caillavet+de Flers-ERey Rozkošná příhoda 5.11.1933
  nezjištěn Osmá první 7.12.1933
1934 Weinberg Na růžích ustláno 27.9.1934
  A. Jirásek Otec 11.2.1934
  O. Scheinpflugová Houpačka 15.4.1934
1935 B. Nusič Paní ministrová 24.2.1935
  G. Preissová Jaro v podzámčí 7.4.1935
  L. Stroupežnický Naši furianti 11.8.1935
  Baldy+Jankovec Lojzička 5.10.1935
  Pirandelo Rozmysli se, Jakoubku 16.11.1935
1936 J. Beneš Na tý louce zelený 14.3.1936
  Stelibský Podej štěstí ruku 3.10.1936
  nezjištěn Tulácká krev 9.8.1936
1937 K. Čapek Bílá nemoc 18.3.1937
  Ch. Hiastoe Děvčata v uniformě 2.7.1937
1938 K. Čapek Matka 7.4.1938
  J. Beneš Za naší vesnicí 20.12.1938
1939 K. Čapek RUR 2.3.1939
  F. X. Svoboda Čekanky 1.12.1939
1940 L. Stroupežnický Mikuláš Dačický z Heslova 25.3.1940
  K. Kilián Láska Její výsosti 10.10.1940
1941 Bří Mrštíkové Maryša 1.3.1941
1946 J. K. Tyl Strakonický dudák 30.5.1946
  J. A. Hradčanský Zázračné boty 1946
  Nejedlý+Šíma Čtverák hastrman 1946
1947 nezjištěn Dlouhý, Široký, Bystrozraký 1947
  V. B. Plumlovská Zlatá nit 7.12.1947
1948 Fr. Mikulášek O třech princeznách 5. a 7. 12. 1948

Copyright © 2008 Divadlo BROD | Created by wee
Mapa stránek